MAGURA SERVIS

Záruka

Spoločnosť Magura poskytuje predĺženú ZÁRUKU 5 rokov na tesnenia páky a strmeňa pri používaní výhradne originálnych náhradných dielov. Záruka sa vzťahuje na prvého majiteľa – spotrebiteľa/fyzickú osobu. Viac info na https://www.magura.com/en/components/techcenter/faq-5-year-leak-proof-guarantee/

V prípade poškodenia spadajúceho pod “leak proof guarantee” si zákazník s dokladom o kúpe uplatňuje záruku u svojho predajcu bŕzd, resp. bicykla, ak tam boli brzdy sériovo montované. Predajca posiela brzdu na reklamáciu do Servisného centra v Nemecku na svoje náklady. Zákazník tak nie je vystavený zbytočným finančným nákladom na reklamáciu.

Upozorňujeme, že závady spôsobené pádom, nárazom, hrubou silou, mechanickým poškodením, atď… nie sú kryté zárukou a reklamácia bude zo strany výrobcu zamietnutá.

Crash Replacement

Pády však patria k cyklistike a z praxe vieme, že najčastejšie si to odnesú brzdové páčky alebo páky.
Preto ako oficiálny predajca nemeckej značky MAGURA poskytujeme našim zákazníkom službu CRASH REPLACEMENT až do výšky 40% zľavy z katalógovej ceny náhradného dielu. Každý prípad posudzujeme individuálne a podmienkou je dodanie poškodeného dielu na našu adresu. Vyhradzujeme si právo odmietnutia poskytnutia služby.

Začíname

Spoločnosť Magura prináša na trh produkty s cieľom, aby bežný spotrebiteľ zvládol inštaláciu alebo základný servis podľa priložených textovo-obrázkových manuálov alebo videonávodov na tejto stránke alebo oficiálne https://www.magura.com/en/components/techcenter/

Slovenské návody MAGURA nájdete >>>TU<<<

Samodiagnostiku a riešenia bežných problémov kotúčových bŕzd nájdete >>>TU<<<

Cenník servisu MAGURA nájdete >>>TU<<<

Servisní partneri

Chceš sa stať servisným partnerom? napíš nám…

Bikeclinic  -Pezinok

https://bikeclinic.sk/kontakt/

Gurususpension – Handlová

https://www.facebook.com/gurususpension/

EMER SUSPENSION – Valča

https://www.facebook.com/emerbikeservice

Hits: 97