MAGURA SERVIS

Záruka

Spoločnosť Magura poskytuje predĺženú ZÁRUKU 5 rokov* na tesnenia páky a strmeňa pri používaní výhradne originálnych náhradných dielov. Záruka sa vzťahuje na prvého majiteľa – spotrebiteľa/fyzickú osobu. Viac info na https://www.magura.com/en/components/techcenter/faq-5-year-leak-proof-guarantee/
(* 24 mesiacov záruka pre spotrebiteľa + 36 mesiacov záruka výrobcu na základe dobrej vôle)

Reklamácia

(Doba vybavenia reklamácie je do 30 dní)

(I) V prípade poškodenia spadajúceho pod “leak proof guarantee” si zákazník s dokladom o kúpe uplatňuje záruku u svojho predajcu bŕzd, resp. bicykla, ak tam boli brzdy sériovo montované. Predajca posiela brzdu na reklamáciu do Servisného centra v Nemecku na svoje náklady. Zákazník tak nie je vystavený zbytočným finančným nákladom na reklamáciu. Všetky náklady sú kryté výrobcom a predajcom vrátane dopravy koncovému zákazníkovi.

(II) Upozorňujeme, že závady spôsobené pádom (prerazené tesnenia v páčke), nárazom, hrubou silou, mechanickým poškodením, atď… nie sú kryté zárukou a reklamácia bude zo strany výrobcu zamietnutá.

Poškodený komponent môže byť opravený/vymenený priamo v servisnom centre Magura. V takomto prípade bude koncovému zákazníkovi účtovaná katalógová cena vymeneného komponentu + doprava. Ak zákazník nemá záujem o opravu v servisnom centre Magura, dohodne sa s predávajúcim na ďalšom postupe (napr. Crash Replacement) alebo si môže vyzdvihnúť poškodený komponent bez opravy osobne (doprava na adresu za poplatok).

(III) V prípade, že vada komponentu nie je zjavná alebo si zákazník nie je istý poškodením, je možné vykonať u nás diagnostiku (na požiadanie). Táto služba je pre našich zákazníkov bezplatná prvých 24 mesiacov od kúpy komponentu. V prípade preukázania sa vady bude komponent postúpený na reklamáciu alebo crash replacement. V prípade nepreukázania sa vady bude koncovému zákazníkovi účtovaný servisný poplatok za Odvzdušnenie (viď. cenník) + doprava

Crash Replacement

(Doba vybavenia Crash Replacementu je zvyčajne do 5 pracovných dní)

Pády však patria k cyklistike a z praxe vieme, že najčastejšie si to odnesú brzdové páčky alebo páky.
Preto ako oficiálny predajca nemeckej značky MAGURA poskytujeme našim zákazníkom službu CRASH REPLACEMENT až do výšky 40% zľavy z katalógovej ceny náhradného dielu. Každý prípad posudzujeme individuálne a podmienkou je dodanie poškodeného dielu na našu adresu. Vyhradzujeme si právo odmietnutia poskytnutia služby.

UPOZORNENIE: Zaslaný tovar musí byť kompletný (v prípade bŕzd aj platničky) a čistý (od blata). Dodatočné čistenie je spoplatnené sumou 10,00€/ks. Brzdové vedenie môže byť rozpojené.


Začíname

Spoločnosť Magura prináša na trh produkty s cieľom, aby bežný spotrebiteľ zvládol inštaláciu alebo základný servis podľa priložených textovo-obrázkových manuálov alebo videonávodov na tejto stránke alebo oficiálne https://www.magura.com/en/components/techcenter/

Slovenské návody MAGURA nájdete >>>TU<<<

Samodiagnostiku a riešenia bežných problémov kotúčových bŕzd nájdete >>>TU<<<

Cenník servisu MAGURA nájdete >>>TU<<<

Servisní partneri

Chceš sa stať servisným partnerom? napíš nám…

Bikeclinic  -Pezinok

https://bikeclinic.sk/kontakt/

Gurususpension – Handlová

https://www.facebook.com/gurususpension/

EMER SUSPENSION – Valča

https://www.facebook.com/emerbikeservice

Hits: 1161